Hurtownia

Planilaque COLOR - IT

 

SGG PLANILAQUE COLOR - IT to szkło lakierowane, które swój nasycony kolor uzyskuje za pomocą nakładania na tylną powierzchnię szkła powłoki wysokoodpornego lakieru, a następnie utwardzane jest w wyniku wysokiej temperatury.

Producent: Saint - Gobain

ZASTOSOWANIE:

Szkło lakierowane SGG PLANILAQUE COLOR - IT to połączenie głębi lakieru z efektem połysku szkła. Wykorzystywane jest do wystroju wnętrz, gdzie kolor podkreśla walory pomieszczenia. SGG PLANILAQUE COLOR - IT jest polecane jako okładziny ścienne w lokalach usługowych i użyteczności publicznej takich jak: hotele, sklepy, muzea, kina, teatry oraz w domach prywatnych. Stosowany jest również jako element mebli, szaf. Nowością jest zastosowanie SGG PLANILAQUE COLOR - IT jako tablicy suchościeralnej. Takie wykorzystanie umożliwia zaoszczędzenie miejsca w pomieszczeniu. Szkło to najlepszy materiał na którym można pisać i jest łatwy w utrzymaniu czystości.

ZALETY:

Zgodność z nowoczesnym designem jaki obowiązuje w architekturze wnętrz - połysk SGG PLANILAQUE COLOR - IT pod wpływem światła uwydatnia kolory, co umożliwia szeroki wachlarz zastosowań w projektowaniu ścian i mebli. Zastosowanie tego materiału ożywia i rozświetla pomieszczenie.

Idealne, trwałe wykończenie powierzchni - nałożenie lakieru na tylną, powierzchnię tafli chroni go przed uszkodzeniem i zapewnia trwałość koloru szkła SGG PLANILAQUE COLOR - IT. Połysk szkła lakierowanego jest zdecydowanie bardziej intensywny.

Odporność na wilgoć - skład lakieru nakładanego na szkło SGG PLANILAQUE COLOR - IT pozwala na jego stosowanie w pomieszczeniach, w których występuje podwyższona wilgotność takich jak: kuchnie i łazienki.

Ochrona środowiska - SGG PLANILAQUE COLOR - IT przyczynia się do zachowania zdrowego, niezanieczyszczonego środowiska. Spełnia ono najbardziej rygorystyczne normy* w zakresie emisji formaldehydu i innych lotnych związków organicznych (VOC).

 

   
 
pobierz pdf
                   Dział realizacji zamówień hurtowych

Dorota Gierszewska
Tel.: +48 (52) 33 40 811
Tel. kom.: +48 693 656 562
dorota.gierszewska@wutkowski.com.pl

Krzysztof Szymczyk
Tel. kom.:+48 510 227 265
krzysztof.szymczyk@wutkowski.com.pl

 

 

Ilona Stosik
Tel.: +48 (52) 33 40 819
Tel. kom.:+48 606 324 064
ilona.stosik@wutkowski.com.pl

Przedstawiciel handlowy

Mariusz Domachowski
Tel. kom.: +48 694 728 379
mariusz.domachowski@wutkowski.com.pl

Wyszukaj według zastosowania szkła: